Публікації

Семінар для Наставників

Семінар для Наставників

З 9 по 12 лютого в місті Мукачево пройшов тренінг з підготовки Наставників для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом чотирьох днів 10 Наставники пройшли інтенсивний, складний і дуже цікавий тренінг за темами:
– Форма влаштування дітей-сиріт в Україні
– Міфи і стереотипи по відношенню до дітей-сиріт в нашому суспільстві
– Особливості соціалізації дитини сироти
– Етапи розвитку дитини сироти
– Дитина з особливими потребами: затримка психічного розвитку, розумова відсталість, депривація і синдром госпіталізму. Фактори, які провокують затримку розвитку у дитини
– Поняття, форми та напрями Наставництва
– Основні компетентності наставника. Культурна та міжкультурна компетентність в підтримці ідентичності дитини
– Методи побудови безпечних відносин
– Взаємодія Наставника і дитини-сироти.

У тренінгу взяли участь юристи Благодійного фонду «Розвиток», студенти-психологи другого і третього курсів Мукачівського державного університету, а також безпосередньо директор школи-інтернату Голиш Юрій Ілліч.

З березня місяця починається робота з дітьми-сиротами та з дітьми, які перебувають в складних життєвих умовах. Зустрічі Наставников і дітей будуть проходити в Мукачівській школі-інтернаті за адресою Мукачево, вул. Лермонтова 12.

Робота з дітьми буде вестися в напрямку соціалізації, профорієнтації, допомоги в навчанні і підготовці до вступу до ВНЗ, також дітям надаватиметься соціально-правова допомога.

Проект Наставництва реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за підтримки громадської ради з дотримання прав людини при Мукачівському виконавчому комітеті, Мукачівським правозахисним центром і службою у справах дітей Мукачівського виконавчого комітету.

Фоторепортаж http://rozvitok.org/photos