Публікації

Семінар: “Насильство проти прав людини”

Семинар "Насилие против прав человека"

Сьогодні, 10 грудня 2012 року, в Міжнародний день прав людини і в останній день всеукраїнської акції «16 днів проти ґендерного насильства» співробітники Мукачівського правозахисного центру за підтримки громадської ради з дотримання прав людини в місті Мукачево, провели в школі № 4, для школярів 8 класу семінар на тему: «Насильство проти прав людини».

Цікаво було спілкуватися з дітьми на таку складну для них тему. Діти інтуїтивно пояснювали, що таке насильство і як порушуються права людини. Це зайвий раз доводить, що права людини є універсальними і що вони є у кожного від народження. Завдання дорослих людей лише направити дітей і підтримати їх в захисті власних прав. Не потрібно боротися за права людини, бо це викликає агресію. Це війна проти війни. Потрібно просто знати, що у тебе є права і не боятися про це говорити. Як говорила Мати Тереза: “Я ніколи не піду на мітинг “проти війни”, я піду на мітинг “ЗА МИР”!

Дорогі друзі, я бажаю вам в цей день, в день прав людини, спокійно, гордо і впевнено заявити всьому світу, що у вас є права і ніхто і ніколи їх у вас не забере!

Наталя Козир