Публікації

Семінар «Права і обов’язки членів органу самоорганізації ромської громади» для представників ромської національної меншини

333

Сьогодні, 28  грудня 2016 року, відбувся другий семінар для представників органів самоорганізації ромських громад з ромських поселень, що знаходяться в селах Великі Лучки, Павшино та Чомонин.

Під час семінару члени ОСРГ поділилися своїми знаннями, які вони здобули під час першого тренінгу, що пройшов 16 грудня в ромскому поселенні села Павшино.

В рамках сьогоднішнього семінару учасниками було розглянуто наступні теми:

  • – Права і обов’язки членів ОСРГ
  • – Структура та організація роботи органу самоорганізації ромського населення
  • – Концепція фінансування ОСРГ
  • – Порядок ведення звітності ОСРГ
  • – Порядок припинення діяльності ОСРГ

Також було узгоджено дати проведення наступних семінарів і домовлено про розробку детального плану роботи трьох органів самоорганізації ромських громад на 2017 рік.

222

Органи самоорганізації ромської громади виводять спілкування ромів з владою абсолютно на новий рівень взаємовідносин”, – підбила підсумок зустрічі Ірина Лисничка, зазначивши важливість і унікальність створення органу самоорганізації населення для представників ромської національної меншини, що мешкають в Україні.

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»