Публікації

Семінар в ромському таборі

З метою інформування ромів про свої права 13 лютого 2013 року в ромському таборі, який знаходиться в місті Мукачево, співробітники «Мукачівського правозахисного центру» проведуть семінар на тему «Інтеграція ромів в соціальне життя міста».

У Мукачеві проживає численна ромська громада і багато хто з представників національної меншини стикаються з рядом побутових проблем. Через критично низького рівня освіти і інформованості, ромське населення повністю дезінтегроване від нормального життя і, на жаль, без додаткової правової та соціальної допомоги їм не обійтися.

Звичайно, роми намагаються вирішувати свої проблеми самостійно, але як правило «спотикаються» об першу ж державну інстанцію або установу, в яких вимагають величезну кількість документів.

Метою даного семінару є інформування ромів про поліпшення побутових і соціальних умов проживання, роз’яснення актуальності паспортизації, легалізації та відновлення загублених документів, роз’яснення питань пов’язаних з отриманням пенсії, соціальних виплат і пільг.

Семінари проведуть юрист Рената Балог та психолог Мирослава Пилипчинець.