Публікації

Семінари: Репродуктивне здоров’я ромських дівчат-підлітків

Благодійний фонд Розвиток

Метою семінарів є формування знань ромських дівчат-підлітків з питань репродуктивного здоров’я, планування сім’ї та запобігання небажаній вагітності.

Біологічне дорослішання підлітків відбувається раніше, ніж вони досягають своєї психологічної та соціальної зрілості. Актуальність проблеми ранньої вагітності наступає в віці від 12 до 18 років полягає в тому, що молоді мами є ще самі «дітьми». Вони не готові до створення сім’ї ні морально, ні психологічно, ні фінансово. Молоді мами не мають уявлення про те, що таке сім’я, і ​​яка покладається на них серйозна відповідальність в питаннях виховання дітей як з моральної, так і з правової точки зору.

Перший семінар відбудеться 13 листопада 2013 року в офісі «Мукачівського правозахисного центру», який знаходиться в ромському таборі.

На серії семінарів будуть розглянуті наступні теми:
– Що таке рання підліткова вагітність?
– У чому небезпека підліткової вагітності?
– Проблеми з соціальною адаптацією в ролі мами
– Способи запобігання небажаній вагітності (види контрацептивів)
– Безпечний секс
– Хвороби що передаються статевим шляхом, в тому числі гепатити В, С, ВІЛ, СНІД.
– Наслідки абортів

Семінар проводитимуть співробітники Благодійного фонду «Розвиток»: Козир Наталія (координатор проектів), Балог Рената (юрист), Пфайфер Георгіна (соціальний працівник), лікар обласної дитячої лікарні, а також представники міського центру соціальної служби.

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома УкраїниМіжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.