Публікації

Ще один крок на шляху створення обласної програми з надання безоплатної правової допомоги

Розробка обласної програми з надання безоплатної правової допомоги

Учасники трьохсторонньої зустрічі: Іван Бібен, Василь Попадинець, Наталія Козир

28 жовтня у приміщенні Закарпатської обласної ради відбулася трьохстороння зустріч, у якій взяли участь керуючий справами Закарпатської облради Іван Бібен, директор Закарпатського регіонального центру з надання БВПД Василь Попадинець, та представниця Благодійного фонду «Розвиток» Наталія Козир.

Сторони обговорили шляхи створення можливостей для співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та фонду «Розвиток», який займається наданням безкоштовної первинної правової допомоги як недержавна організація, а також залученням у цей процес органів місцевого самоврядування області.

Василь Попадинець запропонував варіант створення представництв насамперед в тих містах, де вже існують міські центри з надання БВПД.

У свою чергу Іван Бібен розповів про механізм співпраці з обласною радою і адміністрацією та міськими радами, зокрема п’ятьма закарпатськими містами обласного значення та одинадцятьма районного.

Таким чином було вирішено спільно розробити та найближчим часом подати на розгляд обласну програму з надання безоплатної правової допомоги.

За матеріалами Регіонального Центру з надання безоплатної правової допомоги