Публікації

Співробітники нашого фонду вчилися боротися з порушенням прав людини

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда Україна» в черговий раз запросив співробітників нашого фонду пройти тренінг-семінар «Організація проведення моніторингу стану справ із забезпеченням прав жінок, ґендерної рівності, протидії торгівлі людьми, запобіганню насильству». Тренінг проходив 4 липня 2012 року в київському міському центрі роботи з жінками.

На тренінгу також були присутні представники з 27 українських громадських організацій, які також як і ми працюють в напрямку захисту прав людини, забезпечення ґендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Ми отримали нові знання щодо здійснення різних видів моніторингу. Навчилися професійно виявляти види дискримінації в інформаційно-культурному просторі України. Домовилися про спільну роботу з реагування на прояви дискримінації.

Тренінг пройшов у дуже дружній обстановці. Було дуже приємно зустріти однодумців і завести нові контакти, так як тільки завдяки взаємопідтримки і об’єднанню зусиль, ми можемо щось змінити!