Публікації

Святий Миколай відвідав ромських діточок у Сваляві

Ромське поселення Свалява
Святий Миколай – Рената Балог

Новорічні свята це найочікуваніший період у житті кожного: і дорослого і малюка. День Святого Миколая розпочинає традиційну декаду новорічних святкувань. В цьому році Миколай не пройшов повз ромських діточок.

В суботу, 19 грудня староста ромського поселення у Сваляві Матвій Балінт організував свято для мешканців табору. Цього разу ромським малюкам пощастило двічі більше, тому що їх відвідало аж два Миколая. До свята приєдналися співробітники Благодійного фонду «Розвиток». У ролі одного із Миколаїв виступила юристка фонду Рената Балог, переодягнувшись у костюм з традиційними елементами національного одягу. Іншим Миколаєм була соціальна працівниця фонду Георгіна Пфайфер Поєднання традиційного одягу із торбою подарунків створило для ромських діточок незабутню своєрідну святкову атмосферу у таборі.

Ромське поселення Свалява

Приємно бачити, що дітки, які ще з дитинства зіштовхуються з багатьма перешкодами, щиро радіють гостям, дякують за подарунки, відкрито розважаються. Цікаво знати, які емоції відчувають ромські батьки, які так щиро радіють за своїх дітей, та і самі потайки, глибоко в душі веселяться. «Дітки розповідали про себе без зупинки. На українській мові розповідали віршики новорічної тематики. Дивлячись у ці чисті очі, щирі посмішки, віриться, що все буде гаразд у них», – розповідає Рената Балог

Більше фото за посиланням

Прес-центр Благодійного фонду “Розвиток”

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома України”, Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.