Публікації

Технічні роботи з відновлення водопостачання та дезінфекції у ромському таборі

Вчора, 23 жовтня 2013 року, близько обіду у ромському поселенні стався прорив водопровідної труби та в водогін потрапив бруд. Невідкладно була скликана комісія по надзвичайним ситуаціям і у терміновому порядку були прийняті екстрені міри та складений план виходу з критичної ситуації.

Зокрема, після засідання комісії, представники БФ «Розвиток» з начальником комунального господарства Віталієм Гільтайчуком та начальником ММКП «Мукачівводоканал» Дмитром Кандибою, та представниками санепідемстанції побували практично у кожному домогосподарстві ромського поселення. Кожна сім’я була попереджена про те, що через кілька годин буде припинене водопостачання, завдяки чому роми мали можливість набрати та накип’ятити води про запас. Паралельно були розклеєні інформаційні листівки. Мешканці ромського поселення організовано, без паніки, прийняли активну участь у підготовці до відключення, допомагали повідомляти сусідів, тощо. Хочемо зазначити, що з приходом нового ромського старости Олександра Балога, самоорганізація поселення вийшла на якісно вищий рівень.

В даний момент облаштовується тимчасовий водогін по забезпеченню ромського населення питною водою. Проводяться профілактичні заходи по дезінфекції та попередженню різних захворювань серед ромського поселення, а саме: хлорування існуючого водогону та дезінфекція шляхом оприскування спецтехнікою. Роботи проводить управління міського господарства силами «Мукачівводоканалу», під особистим контролем заступників міського голови Ернеста Нусера та Ігоря Радиша.

Більше фотографій в галереї.