Публікації

Толерантність і національно – культурне різноманіття як підстава демократизації суспільства

USA

Протягом трьох тижнів, з 12 березня по 2 квітня 2014 року, координаторка проектів Благодійного фонду «Розвиток» Наталія Козир взяла участь у програмі «Толерантність і національно – культурне різноманіття як пілстава демократизації суспільства», яка проходила в місті Де-Мойн, США.

Основною метою програми було у зміцненні потенціалу організацій, які спрямовують свою роботу на пошук позитивних рішень в питаннях культурного та етнічного різноманіття.

Практичними завданнями програми було:

1. Вивчення світового та американського досвіду у вирішенні питань різноманітності та толерантності.
2. Розуміння ролі уряду США, неурядових організацій, засобів масової інформації, шкіл, публічних бібліотек, музеїв та громадських центрів у вирішенні питань дискримінації та негативних стереотипів щодо національних меншин, маргінальних і соціально незахищених груп.
3. Дослідження, як протягом останніх 200 років завдяки власному досвіду боротьби з расизмом, стереотипами і нетерпимості трансформувалася американська культура.
4. Дослідження конкретних прикладів того, як на місцевому рівні соціальний захист, послуги з підтримки меншин в США, суспільні цінності, громадянське суспільства і норми американської культури підтримують залучення громадськості до просування ідеї толерантності.

Приймаючою організацією була кампанія World Learning, яка є головним контрактером USAID в реалізації Проекту «Навчальні програми професійного зростання».