Публікації

У Великих Лучках розпочався процес створення органу самоорганізації ромської громади

roma_2

13 вересня 2016 року виконавча директорка Правозахисного фонду «Розвиток» Наталія Козир зустрілась із сільським головою села Великі Лучки Ярославом Чопом. На зустрічі також був присутній депутат сільради Ярослав Руссо, що представляє інтереси ромської громади. Метою зустрічі було обговорення питання створення органу самоорганізації ромського населення у селі Великі Лучки. У розмові із сільським головою Наталія Козир наголосила на важливості створення відповідного органу самоорганізації.

«Якщо ми разом посприяємо створенню органу самоорганізації на території ромського поселення, роми навчаться самостійно вирішувати свої проблеми і відповідати за власні рішення. Це їхній шанс на краще життя, яке вони мають самостійно побудувати»,- зазначила Наталія Козир.

Ярослав Чоп погодився із необхідністю здійснення такого важливого кроку і висловив свою готовність сприяти процесу.
«Я підтримую дану ініціативу і готовий допомогти у створенні органу самоорганізації задля добробуту ромської громади, що проживає на території нашого села. Впевнений, що і депутати сільради підтримають волевиявлення наших мешканців і будуть співпрацювати», – зазначив голова Великолучковської сільської ради.

Представник ромської громади села Великі Лучки Ярослав Руссо повідомив, що ініціативна група вже розпочала свою роботу і висловив сподівання, що на наступному засіданні сільської ради буде розглянуто питання про створення органу самоорганізації ромського населення.

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»