Публікації

В Тернополі 20 січня відкриють візовий центр Польщі

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив під час презентації цього центру консул польського консульства у Львові Ярослав ДРОЗД.

Він зазначив, що послуги даного центру будуть обходитися людям в 225 грн.

«Такі пункти прийому візових анкет ми створюємо для того, щоб люди тут здали документи, забули про свої проблеми, а потім прийшли і отримали свої документи з візами. Звичайно, якщо комусь з тих чи інших причин не заборонений в’їзд до Європи. Візи в даному центрі видаватимуть не довше, ніж в консульстві. Ми навіть постараємося, щоб ця процедура для візових центрів тривала на один день менше», – зазначив консул.

Важливість відкриття даного пункту прийому візових анкет в своїй промові зазначили міський голова Сергій НАДАЛ і голова облради Олексій Кайда.

«Такий центр полегшить життя тернополянам, які зараз витрачають дорогоцінний час на поїздки в консульство до Львова. Тепер вони зможуть всі документи оформити в Тернополі, це ж стосується і жителів області », – сказав А. Кайда.

Рохіт САПР, керівник індійської компанії VFS Global в Україні, яка спільно з польським консульством реалізовує даний проект в Тернополі, зазначив, що всього в центрі документи прийматимуть в 9-ти віконцях.

«Тобто, у нас є достатньо потужностей, щоб не створювати незручностей для людей, які захочуть отримати візу», – сказав він.

Всього в тернопільському пункті прийому візових анкет працюватиме 11 працівників.

Отримати візи в ньому зможуть лише жителі Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, що належать до Львівського консульського округу.

За даними Р. САПР, поки аналогічні центри в листопаді 2011 року вже відкрили в Івано-Франківську і Львові, 26 січня пункт прийому візових анкет запрацює в Дніпропетровську, а незабаром і в Донецьку.

Джерело: УНІАН

Фото взято із мережі Інтернет