Публікації

Вчора в ромському таборі відбулася знаменна подія

01

Унікальність події полягає в тому, що органи самоорганізації ромської громади почали діяти як справжня громада. Зібравши кошти, та за фінансового сприяння Правозахисного воду «Розвиток» ромська громада закупила 100 метрів кубічних щебеню для облаштування доріг в поселенні. Увесь день вулицями с. Чомонин курсували багатотонні автомобілі, які завозили щебень на вулиці ромського поселення.

02

Кожен мешканець долучився до роботи, і вже до вечора було засипано три вулиці в місці компактного проживання ромської громад, загальною протяжністю в 1 кілометр.

20
Олег Григор’єв, під час робіт по облаштуванню доріг, спілкувався з дітьми, які радісно метушилися біля дорослих. Щиро посміхаючись, діти раділи тому, що тепер до школи вони будуть ходити по гарних вулицях, не застрягаючи в багнюці.

Хороші вулиці – це гарний початок великим справам, які на майбутнє запланував орган самоорганізації ромської громади в с. Чомонин. І ми впевнені, що у них все вийде, адже найважчий, перший, крок зроблено, і представники ромської громади побачили, що об’єднавшись можна робити великі справи.

Більше фото у галереї