Публікації

Відбулись перші загальні збори мешканців ромських поселень в селах Великі Лучки та Павшино

pav

Цього тижня пройшли перші загальні збори мешканців ромських поселень в селах Великі Лучки та Павшино метою яких було колективне обговорення створення органів самоорганізації ромських громад.

Члени ініціативних груп розповіли мешканцям таборів про мету та завдання ромського самоврядування, про нові механізми взаємодії з місцевою владою та можливості залучення фінансування для самостійної розбудови ромських таборів.

Як підсумок, було прийнято одноголосне рішення про створення органу самоорганізації ромської громади в ромських поселеннях Великі Лучки та Павшино.

Під час проведення заходу юристи фонду надавали правовий супровід, роз’ясняли юридичні аспекти створення та реєстрації органу самоорганізації та допомагали членам ініціативних груп у підготовці протоколів ведення загальних зборів.

Наступним етапом буде подання пакету документів на розгляд сесії сільської ради та отримання рішення про надання згоди на створення органу самоорганізації ромської громади.

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»