Публікації

Відбулись робочі зустрічі з головами сільських рад В.Лучки, Павшино та Чомонин

roma_4

В першій половині вересня представники Правозахисного фонду «Розвиток» провели ряд робочих зустрічей з головами сільських рад В.Лучки, Павшино та Чомонин щодо обговорення спільних дій в питаннях створення органів самоорганізації ромських громад.

На сьогоднішній день в плані українського законодавства та нової політики по відношенню до ромів, в рамках національної стратегії інтеграції ромів, ситуація виразно покращується, однак з практичної точки зору, загальний соціальний стан і рівень життя ромів не змінюється на краще.

Саме тому під час зустрічей з представниками місцевої влади було приділено особливу увагу обговоренню «Положення про орган самоорганізації ромської громади», як основного документу з розвитку ромської громади та взаємодії мешканців ромських поселень з місцевою владою.

Новий механізм співпраці створює кращі умови для безпосередньої участі членів ромських територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення і дозволить членам ромських громад в селах В.Лучки, Павшино та Чомонин більш активно брати участь у роботі місцевого самоврядування та посилить власну відповідальність за стан справ у таборі.

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»