Публікації

Вперше укладені договори на вивіз побутового сміття в чомонинському ромському таборі

6

В народі кажуть: щоб привести до ладу своє життя, думки потрібно починати з приведення до ладу будинку, подвір’я.
Ромська громада села Чомонин Мукачівського району слідує саме цій віковій народній мудрості. Почали, як ми вже розповідали, з приведення до ладу вулиць в поселенні. Так, нагадаю, два тижні тому за сприянням Правозахисного фонду «Розвиток» Чомонинська ромська громада засипала вулиці поселення щебенем.

А вчора, юрист Фонду Матола Тетяна надавала правову допомогу та приймала участь в оформленні договорів між ТОВ «АВЕ-Мукачево» та мешканцями ромського поселення на вивіз побутового сміття.

«Після того, як засипано вулиці і по них може їздити автотранспорт, наступне питання, яке ми взялися вирішувати – це укладення договорів на вивезення побутового сміття та встановлення в кожному дворогосподарстві контейнерів для сміття. Сьогодні укладено 16 договорів на вивіз побутового сміття. При встановленні контейнерів, зібралася чимала черга з бажаючих і собі укласти договір на вивезення побутового сміття. І це позитивна тенденція, яка говорить про те, що нами обрано правильний шлях розвитку ромских громад», – говорить Матола Тетяна, юрист Правозахисного фонду “Розвиток”.