Публікації

Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини»

Дорогі друзі, ми хочемо поділитися з вами приємною новиною. Наш фонд приєднався до реалізації всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Нам дуже близькі цілі та ідеї цієї програми, і ми щасливі брати активну участь в реалізації програми на території Закарпатської області.

“Права людини можуть бути реалізовані тоді, коли люди поінформовані про свої права і знають, як їх використовувати. Тому освіта в галузі прав людини має найважливіше значення для ефективного виконання встановлених стандартів”.
Томас Хаммарберг, шведський дипломат і активіст руху за права людини

Сфера діяльності програми «Розуміємо права людини»

Для розвитку неформальної освіти з прав людини програма пропонує підготовку, організацію та проведення навчальних заходів для різних цільових груп, розробку методичних матеріалів, інформування, дії по мобілізації недержавних організацій і фахівців, що працюють в сфері освіти з прав людини.

Для розвитку формальної системи освіти програма пропонує кращий досвід, участь у розробці державних концепцій, створення системи громадського моніторингу за виконанням програм державою.

На сайті наших друзів edu.helsinki.org.ua, ви зможете знайти цікаву та корисну інформацію з прав людини, про освітні заходи в області прав людини і зареєструватися в якості претендента на участь в заходах, які будуть проходити в рамках цієї унікальної програми.

І, звичайно ж, ми абсолютно впевнені в успіху нашої спільної діяльності, так як тільки завдяки взаємопідтримки і об’єднанню зусиль, ми можемо щось змінити!

Картинка взята із мережі Інтернет