Публікації

Захист прав молоді

Захист прав молоді

В цю неділю, 30 липня 2013 року, в Ужгороді відбудеться святкування Дня молоді. В цей день Комісія з питань молодіжних ініціатив Громадської ради при ОДА, членом якої є представники «Мукачівського правозахисного центру» проведе круглий стіл “Молодь і влада: точки взаємодії”.

Уже традиційно в Міжнародний день молоді громадські організації разом з владою обговорять і вироблять спільний план дій. У цей день буде так само проходити ярмарок громадських організацій, де активісти та волонтери будуть презентувати свої програми і проекти.

День молоді – це не тільки свято і відпочинок після довгої і важкої навчання, а й найкращий час задуматися про реалізацію свого потенціалу для благополуччя самого себе, своєї родини і своєї країни. Молодість – це прекрасні і пам’ятні етапи в житті кожної людини. Це час дерзань, пошуків і нових відкриттів. Сучасний світ надає молоді приголомшливі можливості для самореалізації, як на Україні, так і за кордоном. Це і зарубіжні ВНЗ, стажування в міжнародних компаніях, мовні школи, програми культурного обміну, молодіжний туризм, волонтерські табори і просто дешеві подорожі.

Як не заплутатися в цьому величезному і невідомому світі, як не потрапити до рук шахраїв, як легально і безпечно провести найкращі роки свого життя за кордоном, не стати жертвою торгівлі людьми і не потрапити в сексуальне рабство. Про все це будуть вас консультувати юристи «Мукачівського правозахисного центру».

Шукайте наш промо стенд!

Висловлюємо глибоку подяку нашим друзям і партнерам – Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» за інформаційні матеріали.