Публікації

Затвержена Концепція міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги

16 вересня 2014 року на засіданні міськвиконкому була затвержена Концепція міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево на 2015-2017 роки. Ця Концепція розроблена з урахуванням положень Конституції України, Закону України «Про безоплатну правову допомогу», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Розпорядження «Про впорядкування процесу підготовки та виконання цільових міських програм», затвердженого Мукачівським міським головою 25.12.2013 р. № 555.

Створення міської цільової програми з надання безоплатної правової допомоги бідним верствам населення в місті Мукачево призведе до підвищення їх юридичного статусу, а також до підвищення їх суміжних прав, що мають особливе значення для забезпечення засобів існування бідним верствам населення: права власності, трудові права та право на оплачувану індивідуальну працю, а також на заняття підприємницькою діяльністю.

Посилення правових можливостей бідних і соціально незахищених верств населення призведе до встановлення верховенства права, забезпечить рівний і справедливий доступ до засобів судового захисту та сприятиме ліквідації корінних причин соціальної ізоляції, а саме уразливості і злиднів.

Довідка. Проект «Розбудова сталої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево» реалізується Благодійним фондом «Розвиток» при підтримці Програми розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження».